ZBUDUJEMY TWOJE CIAŁO

                                       ZATROSZCZYMY SIĘ O TWOJE ZDROWIE

Trenuj pod okiem wykwalifikowanych instruktorów bez dodatkowych opłat.

        GYMSTICK

  CARDIO

             STRETCHING

BODY PUMPPOWER JUMP

czytaj wiecej  >>

S treet Workout

kalistenika jest to aktywność fizyczna, w której wykorzystujemy masę własnego ciała przy treningu siłowym. Ten rodzaj sportu doskonale rozwija ciało, kształtuje mięśnie, równowagę, koordynację i zwinność.

 

Czym jest Street workout/kalistenika - Kalistenika, z języka łacińskiego "Piękno i Siła" to aktywność fizyczna, w której wykorzystujemy masę własnego ciała przy treningu siłowym. Wszelkiego rodzaju pompki, brzuszki, podciągnięcia, a także różnego rodzaju figury i elementy gimnastyczne jak np. waga w zwisie przodem (popularny "front lever").

Ten rodzaj sportu doskonale rozwija ciało, kształtuje mięśnie, równowagę, koordynację i zwinność. Są to treningi dla każdego, bez względu na płeć, wagę ciała czy wiek, dzięki czemu stają się one, co raz to bardziej popularne.

 

Kalistenika jest wspaniałą metodą treningu opartą o ćwiczenia z wykorzystaniem masy

własnego ciała.

 

Ćwiczeń jest niezliczona ilość, ich wariantów również. Weźmy na przykład mięśnie klatki piersiowej. Podstawowym ćwiczeniem trenującym tę partię mięśniową są pompki. Te zaś można wykonywać w wielu wariantach: pompki przy ścianie, w skosie, do poziomu, na kolanach, z podwyższonym punktem podparcia nóg, w podparciu na kolanach, na jednej ręce itd. Wielka szóstka to zestaw 6 podstawowych ćwiczeń, na bazie, których zbudowany jest trening. Ćwiczenia trenują podstawowe partie mięśniowe, są ćwiczeniami złożonymi jedne bardziej, drugie mniej absolutnie nieizolowanymi, a ich zastosowanie pozwala wspaniale rozwinąć ciało człowieka:

 

1. Pompki - trenują klatkę piersiową i tricepsy

2. Podciąganie na drążku - trenuje mięśnie pleców i bicepsy

3. Przysiady - trenują mięśnie nóg i pośladków

4. Unoszenie nóg - mięśnie brzucha

5. Mostek - mięśnie kręgosłupa

6. Pompki w staniu na rękach - mięśnie obręczy barkowej.

  BBS

     FAT BURNING

STEEP

ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

\TopNotchClub

Copyright © Top Notch 2012