Kadra Instruktorska

Agnieszka

Instruktor fitness. Trener personalny. Fizjoterapeuta. Urodzona w 1979 roku. Jest osobą ambitną lubiącą nowe wyzwania, stawiającą sobie wysoko poprzeczkę na płaszczyźnie sportowej głównie w fitnessie. Wicemistrzyni Polski w kategorii Miss Figura federacji NAC.

 

Wysoko notowana zawodniczka w fitnessie sylwetkowym. Zdobyta wiedza w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku pozwala jej na prowadzenie w pełni profesjonalnych zajęć fitnessowych dla wszystkich grup wiekowych w tym osób starszych. Agnieszka aktualnie jest zafascynowana crossfitem i power jump, co podkreśla charakter prowadzonych przez nią zajęć.

 

Jej charyzma i determinacja wyzwala w uczestnikach zajęć pokłady energii niezbędnej do osiągania zakładanych efektów treningowych.

Przemysław

Instruktor kulturystyki. Trener personalny. Urodzony w 1978 roku. Od wczesnego dzieciństwa związany ze sportem w tym głównie za sportami sztuk walki i kulturystyką.

 

Kilkukrotny mistrz i wicemistrz Polskioraz mistrz Europy w kulturystyce. Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne posiada miedzy innymi wszechstronne przygotowanie teoretycznejak również praktyczne mające duże znaczenie w planowaniu treningów i zdrowego stylu odżywiania.

 

Prywatnie miłośnik motocykli. Wysoka kultura osobista Przemka i znajomość sportów siłowych pozwoli na profesjonalne przygotowanie planu treningowego oraz jego przeprowadzenie z każdym zainteresowanym klientem naszego clubu.

Aleksandra

Instruktor. Masażysta. Urodzona w 1991 roku. Jest miłą, sympatyczną osobą nacechowaną życzliwością oraz otwartością wobec innych, zawsze z pogodnym uśmiechem na twarzy.

 

Obecnie słuchacz V roku Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Ola posiada duże doświadczenie w Pole Dance a jej pełna głowa pomysłów w połączeniu z ambicjami zmobilizuje każdego do intensywnego treningu.

Mateusz

Instruktor fitness. Urodzony w 1991 roku. Od najmłodszych lat sport jest jego pasją, zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, kreatywny oraz otwarty i chętny do pomocy.

 

Student V roku Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Mateusz jest certyfikowanym Instruktorem Fitness. Od 2 lat intensywnie trenuje sporty sylwetkowe, co przekłada się na wysokie notowanie w klasyfikacji Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.

 

 

\TopNotchClub

Copyright © Top Notch 2012